účetníposilovna.cz

Reference

@JanaNovotná moc vám děkuji za pomoc a obrovskou ochotu a trpělivost při zodpovídání mých dotazů. Moc si vaší pomoci vážím, i toho, co tady pro nás všechno připravujete. V začátcích jste mi pomohla a namotivovala mě se nevzdávat ❤️ ❤️

Terez Ky

Děkuji moc za radu a super přístup.

Lucka Herynková

Chci moc poděkovat za super konzultaci. @JanaNovotná fakt rozumí svému oboru, umí se rychle zorientovat a poradit fakt na míru. Děkuji moc a těším se na další spolupráci.

Alena Horová

Chtěla bych poděkovat @JanaNovotná za vysvětlení některých věcí a díky tomu mám jednodušší rozhodnutí, co udělat. Děkuji za operativní a vstřícný přístup. Jelikož zvažujme, co dál, jsem ráda, že jsem vás našla a mohu se na vás kdykoliv obrátit. Děkuji ❤️a doporučuji i dalším.

Zdena Tomaidesová

Paní Novotná je profesionál ve svém oboru. Je na ní spoleh, dokáže vždy dobře poradit a vyřešit každý problém. Mohu se tak naplno věnovat svému oboru a činnostem.

Ing. Zeděk Loudát

Mockrát děkuji paní Novotné za individuální a bezkonkurenční přístup! Paní mi skvěle poradila, a zodpověděla mé otázky. S radostí mohu doporučit dále! Děkuji! ❤️🙏🏻

Katty Boussidi

Paní Jana mi moc pomohla! Dala mi informace, které jsem nikde na internetu nenašla. Super, moc děkuji 🙂

Simona Hašková

Moc děkuji paní @JanaNovotná za rychlou a obětavou pomoc při registraci na daňovém úřadě. Víc takových ochotných a hodných lidí. ❤️ Děkuji.

Bedřich Špinka

Děkuji p. Novotné. Mockrát děkuji za potřebnou radu. Je úžasná.

Kata Kořínková

Moc děkuji za dnešní konzultaci. Jsem moc ráda, že jsem Vás „našla“.

Ivanka Freiová Vojtíková